Previous
Next

چرا واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی؟

 واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی، بزرگترین دانشگاه آنلاین ایران و غرب آسیا، بهترین مسیر را برای ادامه تحصیل شما فراهم کرده است
  • ثبت‌نام در این دانشگاه به صورت غیر حضوری و کاملا آنلاین است.
  • تحصیل در این واحد از صفر تا صد مجازی و آنلاین است.
  • کلیه فرآیندهای اداری، آموزشی، پژوهشی و تحصیلی از طریق سامانه های اینترنتی و به صورت آنلاین انجام می‌شود.
  • امور مربوط به انتخاب واحد، حضور در کلاس، تصویب پروپوزال، فارغ‎التحصیلی، رزرو جلسه دفاع و غیره از طریق اینترنت صورت می‌گیرد.

بسیاری از افراد پرمشغله  که در عین حال علاقه‌مند به ادامه تحصیل، انتخاب اولشان تحصیل مجازی است. واحد الکترونیکی با فراهم آوردن زیرساخت‌های فنی و طراحی سامانه های گوناگون، امکان تحصیل کاملا آنلاین را برای متقاضیان فراهم آورد. در این دانشگاه تمام آنچه که از دانشگاه‎های حضوری انتظار دارید را به صورت مجازی و آنلاین تجربه می‎کنید.

به علت عدم نیاز به حضور فیزیکی، اساتید برجسته از اقصی نقاط دنیا به جمع اساتید فرهیخته واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی پیوسته‌اند. اساتید این دانشگاه، مجدانه به دنبال رشد روزافزون سطح کیفیت آموزشی و پژوهشی دانشجویان هستند.

کارکنان متخصص ما نیز همواره در تلاشند تا شرایط درس خواندن در این واحد را برای همه تسهیل نمایند. احترام و تکریم جامعه علمی، دانشجویان و اساتید جز اصول و استاندارهای اخلاقی واحد الکترونیکی است. افزایش کیفیت علمی و همگام شدن با رشد علم و فناوری، راهبرد اساسی آموزش در واحد الکترونیکی است.

واحد الکترونیکی در طول مدت فعالیتش توانست به اهداف بزرگی دست یابد که اهم آن عبارت است از:

  • برقراری عدالت آموزشی و تحقق شعار “آموزش برای همه”
  • افزایش کیفیت یادگیری دانشجویان و پژوهشگران
  • فراهم آوردن دسترسی آسان به اطلاعات و پایگاه‌های معتبر علمی
  • کاهش هزینه های تحصیل از طریق توسعه آموزش مجازی
  • امکان تعامل دانشجویان با متخصصان و دانشمندان بین‎الملل

دوره های آنلاین کوتاه مدت (ویژه بین الملل)

زبان فارسی

در دوره آموزش زبان فارسی برای غیرفارسی زبانان که در سطح مقدماتی، میانی و پیشرفته برگزار می شود، هر چهار مهارت اصلی زبان را یاد می گیرید.

طب سنتی

در پایان این دوره شما می توانید مزاج و طبع افراد مختلف را تشخیص دهید و بر اساس آن تغذیه و سبک زندگی مناسب هر شخص را ارائه بدید.

فتوشاپ - مقدماتی

این دوره به شما کمک می کند تا با مبانی کلی نرم افزار فتوشاپ آشنا بشوید و مهارتهای مقدماتی لازم برای طراحی گرافیک و ویرایش عکس را یاد بگیرید.

مکالمه عربی

در این دوره که ویژه زوار اربعین حسینی است شما می توانید در کمترین زمان پرکاربردترین کلمات و جملات زبان عربی با لهجه عراقی را فرا بگیرید.