اخبار و اطلاعیه ها

دوره های آنلاین کوتاه مدت (ویژه بین الملل)

دوره آموزش زبان ترکی استانبولی

در این دوره از سه منبع اصلی آموزش زبان ترکی استانبولی استفاده می شود. پس از گذراندن سه سطح آموزشی می توانید به راحتی زبان ترکی صحبت کنید و در آزمون ها شرکت نمایید.

استادپروری زبان فارسی

در این دوره شما نحوه تدریس زبان فارسی برای غیر ایرانیان را از مقدماتی تا پیشرفته آموزش می بینید که پس از شرکت در دوره و موفقیت در آزمون و تایید اساتید به عنوان مدرس زبان فارسی جذب دانشگاه آزاد اسلامی می شوید.

دوره ارتقاء رتبه بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی

برای نخستین بار با نگاه ارتقاء رتبه دانشگاه آزاد اسلامی در سطح بین الملل به‌مدت 2 جلسه در 6 ساعت آموزشی روزهای شنبه 20 و 27 آذر، اجرا خواهد شد.

طب سنتی

در پایان این دوره شما می توانید مزاج و طبع افراد مختلف را تشخیص دهید و بر اساس آن تغذیه و سبک زندگی مناسب هر شخص را ارائه بدید.

دوره جامع علم داده

در این دوره به صورت کاربردی مباحث به روز علم داده مطابق با سرفصل های بین المللی ارائه شده که مدرک معتبر و بین المللی نیز داده می شود.

زبان فارسی

در دوره آموزش زبان فارسی برای غیرفارسی زبانان که در سطح مقدماتی، میانی و پیشرفته برگزار می شود، هر چهار مهارت اصلی زبان را یاد می گیرید.

مکالمه عربی

در این دوره که ویژه زوار اربعین حسینی است شما می توانید در کمترین زمان پرکاربردترین کلمات و جملات زبان عربی با لهجه عراقی را فرا بگیرید.

دوره روش تحقیق به زبان عربی

دوره ای در زمینه روش های نوشتاری تحقیق علمی فرضی در دانشگاه الکترونیک آزاد اسلامی برای اولین بار ، یک دوره آنلاین روش نوشتن تحقیقات علمی برای دانشجویان بین المللی در دانشگاه الکترونیکی آزاد اسلامی برگزار می شود.